Baigiamųjų darbų gynimas karantino metu

Visuomenės sveikatos studijų programų studentų baigiamųjų darbų gynimas 2020 metais vyks nuotoliniu būdu tokia tvarka:

1. Studentai darbą į elektroninę sistemą įkelia gegužės 20 d.
  2. Studentai atsispausdina garantiją ir ją pasirašo.
  3. Studentai iki gegužės 20 d. imtinai parengtą baigiamąjį darbą ir pasirašytą garantiją elektroniniu laišku atsiunčia baigiamųjų darbų gynimo komisijos sekretorei Virginijai Jaeck adresu virginija.jaeck@mf.vu.lt . Ant baigiamojo darbo titulinio puslapio studentas nurodo savo elektroninio pašto adresą.
  4. Kartu su baigiamuoju darbu studentas atsiunčia pasirašytą ir nuskanuotą/nufotografuotą darbo vadovo atsiliepimą apie baigiamąjį darbą.
  5. Katedros vedėjas skiria baigiamojo darbo recenzentus. Baigiamųjų darbų komisijos sekretorė gegužės 23 d. siunčia darbus recenzentams, recenzentai įvertina darbus, parašo recenzijas ir pateikia klausimus. Recenzijas ir klausimus atsiunčia komisijos sekretorei iki gegužės 25 d. imtinai.
  6. Gegužės 26 d. baigiamųjų darbų komisijos sekretorė el.paštu persiunčia gynimo komisijos nariams: baigiamuosius darbus, vadovų atsiliepimus, recenzentų recenzijas.
  7. Gegužės 26 d. baigiamųjų darbų komisijos sekretorė el.paštu persiunčia studentams recenzentų recenzijas su klausimais.
  8. Baigiamųjų darbų komisijos sekretorė el.paštu persiunčia studentams MF Dekano įsakymą dėl leidimo ginti baigiamąjį darbą. Darbai ginami Dekano įsakyme nurodytu laiku ir nurodyta eilės tvarka.
  9. MF Dekano įsakyme nurodytą baigiamųjų darbų gynimo datą komisijos nariai prisijungia prie Teams programos. Darbų gynimas vyksta nuotoliniu būdu.
  10. Jei studentas baigiamojo darbo tema turi publikacijų ar yra skaitęs pranešimą, tai nurodo paskutinėje darbo pristatymo skaidruolėje.
  11. Kita aktuali informacija adresu: https://www.vu.lt/site_files/Covid-19/LT/Baigiamj_darb_gynim_organizavimas_1.pdf