Dr. Donatas Austys - Lietuvos atstovas Tarptautinės atominės energijos agentūros simpoziume (2019)

2019 metų birželio 18 - 21 dienomis Vienoje (Austrijoje) vyko Tarptautinės atominės energijos agentūros simpoziumas  „International Symposium on Standards, Applications and Quality Assurance in Medical Radiation Dosimetry (IDOS 2019)“ (liet. „Tarptautinis simpoziumas dėl medicinoje taikomos jonizuojančios spinduliuotės dozimetrijos standartų, taikymo ir kokybės užtikrinimo“). Simpoziume dalyvavo šios srities profesionalai iš daugelio pasaulio valstbių. Simpoziumo tikslas buvo aptarti per paskutinius dešimtmečius susiformavusius dozimetrijos standartus, praktinius radiacinės saugos klausimus bei kokybės užtikrinimo gaires. Vienas iš Lietuvos atstovų šiame simpoziume buvo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Visuomenės sveikatos katedros asistentas dr. Donatas Austys.

idos-2019-05010975_48085725631_o.jpg